Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows-t lehet legálisan...

Windows-t lehet legálisan ingyen beszerezni?

Figyelt kérdés
Szeretném teljesen legálisra váltani a szoftvereimet, azonban nem tudok most a Windows-ra több tízezret kiadni. Lehetséges valahogyan legálisan ingyen beszerezni?

2018. máj. 2. 11:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
:D :D :D Aranyos vagy, de pont sikerült beszopnod drága Linux fan barátom, mert bizony eredeti a rendszerem (mivel 14 ezer forint nem ver agyon), a vírusírtóm, az office csomagom is, illetve a játékaim is amivel játszom, Steam, Uplay, Originen. Nincs sok, de azok eredetiek, van dobozos is pár. Szoftverekből ami szükséges az pedig free, pl. Ashampoo Burning Studio, Win optimizer. De ha gondolod mindről elküldöm a screenshotot hogy eredeti, számlás vásárlás volt, ha netán kételkednél szavaimban... :D Juj de jó, akkor benne vagyok az 1% ban? De izgi! :D
2018. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Persze, írtam, hogy akkor gratulálok neked. Az üzenetem azoknak szólt akik így osszák az észt, és azért ha szívedre teszed a kezed megsaccolhatod őszintén, hogy mennyi is a legális win hazánkban... :)
2018. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is felraktam a Windows 10 mellé egy Linux Mintet és először tökre örültem neki, hogy na majd ingyenes meg tök profi, meg átállok rá, mégha lassabbnak is tűnik, mint a Windows 10 ...de aztán pár nap múlva egyszercsak a grub rescue console fogadott gépindításkor. Szóval Windows telepítő, rendszerbetöltő megjavít, aztán köszi, de maradok a Windowsnál. Néha kell munkára is a gép, nem szeretnék megint ilyennel találkozni.
2018. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, mit csináltál, de én 9 éve használok Linuxot és sosem omlott össze a Grub. Bizonyos munkákra pedig (pl webfejlesztés) százszor jobb a Linux, mint a Windows.


Kérdező: pontosan milyen programoz hiányolsz Linuxról? Ha nem videószerkesztéssel, nyomdaipari dolgokkal vagy erőteljes képszerkesztéssel foglalatoskodsz, akkor mindent megtalálsz Linuxra is.

A Steamnek hála egyre több játék is van.

2018. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sokáig én is torrenteltem, bevallom, nem voltam rá büszke és most sem vagyok arra a korszakomra. Akkor igen nem volt eredeti semmim. Azóta viszont törekedtem arra hogy minden az legyen amivel játszom/használok, nem 2 nap volt, de sikerült megvalósítani, és azóta is erre törekszem, sikerrel. :) Az a pár játék amivel játszom, vagy szoftver amit használok nem egy anyagi csőd megvenni, szerintem. Az már bizony sajnálatos amikor valaki 2-3 ezet forintra leértékelt programokat is inkább torrentel mint megvenné...
2018. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14: 13-as vagyok. Semmit, csak bekapcsoltam a gépet. Lehet, hogy a Windows 10 próbálta "megjavítani" a rendszerbetöltőt ...vagy a fene se tudja.
2018. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A Windows 10 sem több pár ezer forintnál. Példa: [link] - valahogy így, mondjuk ehhez az a COA matricás dolog nem jár. Megkapod natúrban a kulcsot a leírt email címre, azt ennyi röviden. 2x vettem tőlük, egyszer Home, utóbbi esetben meg Pro rendszert, és egyikkel sem volt gond. Egyszer beírtam és beaktiválta magát, nem játszadozott a kulccsal, azonnal elfogadta, idő közben sem dobta vissza. Ha engem kérdezel, kb. ez a reális ár :D


A témához csak közvetetten, én világéletemben kalózkodtam és valahogy nem bántam meg. Az én szememben ez egyáltalán nem bűn, nem piszkálja az erkölcsömet, noha sejtem, hogy miféle herce-hurca van egy-egy szoftver elkészítése és karbantartása során. Igen, azt is tudom, hogy ezzel emberek dolgoznak, ténylegesen időt és energiát fektetnek bele, de valahogy még így is nyugodt szívvel kalózkodnék le bármit.

2018. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Ezt a windows több gépre is fel lehet tenni? [link]

Köszi

2018. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!