Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan tudnék beszerezni egy...

Honnan tudnék beszerezni egy nagyon egyszerű minecraft szerver webadmint?

Figyelt kérdés

Linuxon lenne a webszerver a weboldallal, és a minecraft szerver.

Egyszerű valamire gondoltam, amin el lehet indítani, le lehet állítani a szervert és van console.

Ami ugyanazon a linuxon lévő minecraft szervert futtatná.



2017. aug. 12. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Tessék.

[link]

2017. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már egy csomó admin panelt találtam, de mindben annyi felesleges funkció van.

mcmyadmin nem ingyenes, az ingyenes verzió használhatatlan

A multicraftnál szintén, csak ott egy szervernél és 10 playernél több nem lehet.

Ha lenne egy nagyon egyszerű php webadmin, amit leírtam, azt könnyű lenne, csak másolom a másik szerverhez, beállítom a start.sh-t és már lenne ahhoz is webadmin.

Open Game Panel-t is ismerem, abban is sok a szemét.

GamePanelX szart sem ér.

Már sokat kipróbáltam.


Ennyit én is tudok, hogy beírom a google-ba. De olyan egyszerűt bezzeg nem találok, csak minden féle funkciókkal ellátott vagy szar vagy fizetős valami, amikor nekem annyi kellene, hogy el tudjam indítani a szervert és legyen console.

2017. aug. 12. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor tessék PHP tanulni, és írni saját admin panelt. Egy szerver indító és leállító nem egy nagy cucc.

Vagy igazából bármilyen más nyelvet is használhatsz tetszés szerint.


Kiindulásnak.

[link]

2017. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak konzol kell, akkor SSH-t is használhatsz. Annál egyszerűbb nincs.
2017. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézz körül a kispolcon.

(Nem is értem mit gondolsz, vagy milyen választ vársz. Ha egyedi szoftver kell, akkor fejlesztők kövér pénzért lefejlesztik, merthogy szoftvereket nem nagyon szokás "találni"...)

2017. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ki kell szedni valamelyik funkciót egy programból, küldd át és lebutítom.
2017. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem egészen azzal van a gond, hogy sok minden van benne.

Én ellennék mellette, csak gondoltam egyszerűbb valami biztos ingyenes lehet.

Mert ami ilyen, az használhatatlan, ami ingyenes, mivel le van korlátozva az egész.

2017. aug. 13. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Bérelj ingyen korlátlan minecraft szervert az aternosnál! Annak is van tök jó admin felülete és 100%ig ingyenes!
2017. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
unix screen és a php körül nézz szét.
2017. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Közben próbálgatok, nézelődök, amit találok, idáig nem sok mindenre jutottam. php-ből nem nagyon sikerül elindítani ssh fájlokat. De remélem majd sikerül egyszer.

php és html terén még kezdő vagyok, de az alapok mennek.

Azt lenne jó tudni, hogy ha php-ból futtatok egy ssh-t, akkor hogyan tudom egy kijelölt felhasználóval futtatni php-n a fájlt, akár úgy, hogy sh fájlban futtat a felhasználó nevében valamit, akár már a php azzal a felhasználóval indítja?

Meg a screen-t nem tudom hozzákötni weboldalhoz.

2017. aug. 17. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!