Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy asztali számítógépe...

Figyelmes kérdése:

Kaptam egy asztali számítógépet. Az összerakásnál valami angol nyelvű szöveg kerül a képernyőre. Noha all right az első sor, majd valami 3 lépcsőt is ír, de nem tudok angolul, s bármit nyomkodok a billentyűzeten, semmi sem mozdul. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A teendő az, hogy lefordítod az üzenetet, vagy legalább kiírod ide, mert enélkül ember nem lesz, aki megmondja neked mi a probléma.
2018. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd ide a teljes üzenetet.
2018. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
100%
Várj... bekapcsolom a kristálygömböt...
2018. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Noha all right az első sor, hülye vagyok leírni a többit. Ezt kellett volna írnod.
2018. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az egész oldalas szöveg első fele ez:

System halted!

Attention: Unsupported Video Configuration Delected.

Action is Reguired.

This computer has and add-in graphics card, but the monitor cable is plugged into the intergrated video configuration

2018. máj. 7. 06:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat a lényeg. Van a gépedben egy külön videokártya, a monitorkábel pedig az alaplapiba van dugva.

Dugd át a monitorkábelt a videokártyába. Ne az alaplapiban legyen.

Én se nagyon tudok angolul, de ezt szűröm ki belőle.

2018. máj. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz, igazad volt. Viszont új probléma: a firefox (újratelepítéskor is) az indításra felvillan és összecsuk. Mi lehet?
2018. máj. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!