Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali gép, vagy notebook?

Asztali gép, vagy notebook?

Figyelt kérdés

Mindig asztalim volt, de kezd zavarni. Nem játszom, csak netezek meg photoshop. Leginkább a hely miatt zavaró, nagyon kicsi a szobám. Úgy voltam vele, asztali gépet majd bővítem, de mégsem. Viszont notebook ról azt hallottam macerás telepíteni, tisztítani stb.


Melyik gép van nektek, miért?


2018. máj. 6. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2x asztalim volt ez is elromlott, következő notebook lesz mivel kevesebb helyet foglal, vendegek elől el lehet rakni könnyen es jatekra mar nem kell mivel nem erdekelnek, 17" notebookban gondolkodom, tesomnak megvan 12 eve es semmi baja az asztali gepem meg 9 ev utan tönkrement, nem lehet bele semmit kapni ugyh bővithetőség nem opció az én szemszögemből nézve
2018. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno megpróbáltam ugyanezt a mutatványt, az lett a vége, hogy építettem egy új asztalit 6 hónap után. Jó dolog a laptop, főleg ha hordozható gép kell, de nem erre lett kitalálva.


Amúgy telepíteni semmivel nem macerásabb, pont olyan, mint egy rendes asztali gép, takarítani viszont gyakran rémálom. Egyébként ma már simán építhetsz mini számítógépet is, ami sokkal kevesebb helyet igényel.

[link]

2018. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Laptop csak akkor, ha tényleg hordozni is akarod. Ha csak az asztalodon áll, akkor fölösleges. Annyira azért nem nagyok az asztali gépek.

Telepíteni ugyanolyan, viszont az asztali gép olcsóbb, könnyebben tisztítható, könnyebben bővíthető és nem utolsó sorban kevésbé valószínű, hogy elromlik, mivel nincs olyan szűk helyre szorítva, jobban eloszlik a hő, stb...

2018. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!