Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy joytech ego aio...

Vettem egy joytech ego aio készuleket, azt kondtak kezdoknek ez a legjobb, viszont nem teljesen ertem a mukodesi elvet?

Figyelt kérdés
Mindent ugy csinaltam, ahogy a leirasban utasitottak, videot is neztem rola, viszont sajnos alig jon belole goz. Jelenleg 0.6 ohm-os porlasztot hasznalok, de ez elegge kaparja a torkom is, megprobaltam egybol tudore kapni is, az sem segitett. 6-os liquiddel kezdtem, aztan valtottam harmasra, de mindegyik kapart es szorcsogott is, illetve nem volt fustje. Sajnos emiatt nem tudtam lerakoni a cigit es egy kicsit el is vette a kedvem az e cigitol. Sajnos a dohanyboltban sem kaptam meg a megfelelelo segitseget

2018. máj. 8. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Legközelebb máshonnan vásárolj porlasztót.

2. Rendelj magasabb VG tartalmú folyadékot netről, ne a dohánybolti sz*rt vedd (kevés olyan bolt van az országban, ami minőséget forgalmaz). Ettől enyhül a kaparás, megszűnik a szörcsögés, és több gőzöd lesz.

2018. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A porlasztot igazabol ajandekba kaptam a keszulekhez, meg nem vasaroltam hozza. Liquidet esetleg tudsz ajanlani? :)
2018. máj. 8. 21:28
 3/4 anonim válasza:

Ez MTL, azaz szájból tüdőre tankos kezdő megoldás. Tehát egyből tüdőre kapva nagyjából sikerült leégetni a kazánt :D

Ezért is kaparhatja a torkod.

Ha nincs füstje, akkor valószínűleg nincs a helyén a porlasztó (így a nem megfelelő helyen kapott liquidet, felázott, megégett, kuka).

Vagy nincs nyítva a tetején a levegőző nyílás stb. Látatlanban nehéz megállapítani, de mindenképpen kazán csere után újra kell próbálkozni.

Nekem volt 2 db ilyen készülékem, nem egy füstbajnok, de kezdésnek jó, leglaábbis ahhoz képest, mint pl. amivel anno én kezdtem 650-es V3-as ego.....azzal biztosan nem szoknál rá az ecigire :D

2018. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, rendeltem azota uj prolasztot es liquidet is, remelem igy jo lesz es nem egetem le megint az egeszet😂
2018. máj. 12. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!