Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, mennyi...

Battay Tamás kérdése:

Hogyan tudhatnám meg, mennyi kripto-pénzt bányásztam?

Figyelt kérdés

Jó néhány évvel ezelőtt a saját gépemen elkezdtem kripto-pénzt bányászni - sokan még azt sem tudták, mi az. Igaz, én se sokat tudtam róla. Regisztráltam valahová egy wallet-et és elvileg oda gyűlt a pénz - ha jól emlékszem, BTC.

Hogyan tudnám utólag kinyomozni, hogy mennyi az egyenlegem és egyáltalán hol, melyik walletben van eltárolva? (Valamilyen cseh vonatkozású oldal rémlik, de többre nem emlékszem...)


2018. máj. 9. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
És azt mégis honnan a rákból tudnánk, hova regisztrálsz?
2018. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg sehogy. Ha nem írtad fel a walleted címét, akkor esélytelen.

Ha meg évekkel ezelőtt regisztáltál valami oldalra, ahol még csak a wallet címedet se kellett megjegyezni, csak beléptél azonosítóval és ott volt, akkor azt már lenyúlták, megszűnt az oldal, stb, stb. Szerintem búcsúzz el tőle.

2018. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 moozygoo ***** válasza:
10 forintnyit, de már azt is behúzták, örülj annak ha nem lett károd belőle
2018. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!