Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vásároltam windows 10 cd...

Vásároltam windows 10 cd kulcsot ebayen, bármilyen windows 10 -el működnie kell az aktiválásnak?

Figyelt kérdés
Vásároltam ebayen windows 10 cd kulcsot, 99.7% -os értékelésű eladótól több tízezer eladása van. 1. kulcsot amit küldött nem fogadta el, azt írta érvénytelen. Kértem csere kulcsot az sem működik. Adott 3. kulcsot és az sem, de nem hiszem, hogy átakarna verni ilyen értékeléssel. Létezhet, hogy azért nem működik az aktiválás, mert torrentről leszedett windows 10 volt, amit azelőtt crackelve használtam?

2018. máj. 10. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Windows 10 mi? Home, Professional, Enterprise?
2018. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pro
2018. máj. 10. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Még a nyelvezete sem mindegy! Ha pl. vettél egy w10 32 bit pro eng kulcsot, az nem lesz jó a w10 32 bit pro hun verzióhoz. Ugyanez a helyzet az arhitektúrával. Szóval a 32 bit-es kulcs nem jó a 64 bit-hez.
2018. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Komplikato ***** válasza:
Valószínüleg VL, azaz mennyiségi kulcsot adnak, aminek a telepítőjét igen nehéz beszerezni, nekem röpke 1.5 év volt. A nyelv w10-nél nem számít a kulcsoknál, de van olyan kínai vagy egyébb régiós verzió amivel nem mennek. A 32-64 bit meg dobozos terméknél és mennyiségi kulccsnál szintén lényegtelen, OEM esetén már nem.
2018. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is Ebay-en vásárolt termékkulccsal aktiváltam a Windows de a gépházban nem tudtam vele aktiválni mert nekem is azt írta hogy érvénytelen.Aztán megpróbáltam slmgr parancssorral és ott egyből elfogadta.Ajánlom próbáld meg te is ott ha eddig nem próbáltad.Persze csak akkor ha ahogy előttem írták megfelelő verziót vettél.
2018. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

MAGYAR????????


Mert egy swéd home kulcsot az életben nem fox megetetni magyar Pro-val.

2018. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"WINDOWS 10 PRO 32 / 64 BIT WIN 10 OEM GENUINE LICENSE ORIGINAL ACTIVATION KEY"


A telepített windowsom valóban magyar nyelvű, de az egyik válaszoló azt írja nem számít a nyelv a másik azt, hogy igen. A címből ítélve mindegy, hogy 32 vagy 64 bites, viszont OEM kulcs. Megpróbálom ezzel az slmgr parancssorral aktiválni, aztán írok, hogy mi a helyzet.


Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 10. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a géped és akkor ott írd be a CD-kulcsot. A vásárolt win-nek megfelelő nyelvű telepítőt tölts le.


Miután felraktad nézd meg, hogy lelehet-e a magyar vagy az angol nyelvcsomagot tölteni hozzá, mert egyébként nem tudom. :D

2018. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nyelv nem számít! Telepítés és aktiválás után is lehet bármely nyelvre módosítani az oprendszert.
2018. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Letöltöttem microsoft oldaláról azzal a verzióval tudtam aktiválni. Köszönöm a segítséget még egyszer!
2018. máj. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!