Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért más a telefonom töltése?

Miért más a telefonom töltése?

Figyelt kérdés
Ha otthon töltöm a telefonom lemerül hamarabb ,és több ideig is kell tölteni mire eléri a 100%-ot. Ma egy ismerősömnél töltöttem kb 2 óráig elérte az 52%-ot és nem mozdul lefelé pedig youtubeoztam azóta stb... Mitől van ez?

2018. máj. 14. 21:23
 1/6 Lajos54 ***** válasza:
Biztos, hogy nincs semmiféle összefügés a más helyen való töltés, és a feltöltési idő között. A 220 (230) voltos hálózat mindenhol egyforma. Valami más oka lehet a különbségnek (már persze akkor, ha ugyanazt a töltőt használtad mindkét helyen).
2018. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanaz a töltő.
2018. máj. 14. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, de csak annyi különbséggel hogy én itthon töltöttem.4 órát töltöttem a telót, és 49%-nál nem ment tovább, de nem is merült.Végül egy pár óra után lemerült, és utána rendesen mutatta hány %.Lehet nálad is "megakad" a töltöttségi szint mutatása.
2018. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:
A régebbi LG telefonom néha nekem is megkergült, töltés után. Összevissza jelezte a töltöttséget. Egy kikapcsolás-bekapcsolás meg szokta oldani a gondot.
2018. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most 39%-ot mutat. :D
2018. máj. 14. 22:15
 6/6 anonim válasza:
Van az androidnak egy olyan sajátossága, hogy a akkumulátor töltöttségét nem mutatja rendesen. Ha töltöd és lefagy egy idő után a töltöttségi szint, akkor indítsd újra a telefont. Tabletemet használtam úgy 1 órán keresztül, hogy 0%-os volt a töltöttségi szint. Újraindítottam és utána volt 23%.
2018. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!