Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbízható a sov24.hu nevű oldal?

Megbízható a sov24.hu nevű oldal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Laptop vásárlás előtt állok és találtam egy egész kezes kis gépet, de nincs rajta operációs rendszer. Boltokban a Windows igen drága, ezen az oldalon viszont fele az átlagárnak. Nem ismerem az efféle honlapokat, ezért kérem a segítségeteket. Ki mit gondol róla? Érdemes ebben gondolkodni vagy átvágás? Esetleg vannak személyes tapasztalataitok? Előre is köszönöm!

#Sov24
2018. máj. 17. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2018. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno - kb 2 éve - már leírtam,

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

hogy egy külföldi cégről van szó - azóta már lett magyar cég mögötte:

[link]


De én szvsz. az ilyen újra felhasznált "szürke" licencektől ódzkodnék:

[link]

2018. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Microsoft képtelen állást foglalni az ügyben (csak találgat) a saját termékét illetően :-) Ez ügyes.


OEM-et semmiképpen nem vennék így, de jópár retail verziót („dobozos”) már vettem tőlük, eddig még nem volt vele semmi problémám. Bejegyzett cégtől vásároltam, szabályos, NAV-nál bejelentett számlázóval állít ki hiteles elektronikus számlát a termékről, nincs okom azt hinni, hogy törvénytelen, amit csinál (legalább is bajom ebből tuti nem lehet).

2018. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!