Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a link megbízható? FONTOS

Ez a link megbízható? FONTOS

Figyelt kérdés

Még sose rendelten külföldről, főleg nem aliról. Azért kérdem mert alug értékelték és csak páran rendeltek. De nagyon fontos lenne.

[link]



2018. ápr. 26. 16:20
 1/4 anonim válasza:
Rendeltem már 1x vagy 2x Ali-ról és nem volt gond a termékekkel. Egy barátom bizonyos termékeket onnan rendel a boltjába tehát megbízható.
2018. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek az oldalak csak felületet adnak az eladóknak. Nem tudod az egész oldalt általánosítani, hogy minden eladó ugyanolyan. Meg kell nézned az értékelését, és bizalmat adni neki. Nem tudod megkérdezni egyesével hogy melyik eladó megbízható, gyors, pontos, stb..., mert lehetetlen.
2018. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszii
2018. ápr. 26. 17:12
 4/4 anonim válasza:
Igen, ez egy platform ahol lehetnek jó és rossz eladók egyaránt. Én sajnos a te termékedhez nem értek, én általában ruhákat és apróságokat rendelek. De hogy említsek egy példát, van onnnan nagyon rossz fülesem amiben doboz hangú a zene, és van olyan ruhám ami a magyar drágább márkákkal vetekszik minőségre. Mikor elvittem a kényes varrónőmhöz, hogy vágjon le az aljából, még ő is megdicsérte hogy milyen profi varrás és milyen jó minőség :) Én az értékeléseket nézem és ruhák esetén a vásárlók képeit.
2018. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!