Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop billentyűzet gondok?

Laptop billentyűzet gondok?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdek valamit gépelni némelyik betűhöz társít egy számot. Pl.:

N6

A0

B5

illetve: ÓÜ de csak ehhez az egyhez társít másik betűt is

Caps lock lenyomásánál: 0 -T gépel.

stb...

Most, látom ,hogy mit írok a kérdésnél és kitudtam törölni,a nem oda tartozó karaktereket, de jelszó beírásnál nagyon zavaró..Valami ötlet? Fogalmam sincs,h mitől lehet. I0tt hagytam a lap topot az asztalon egy 20 percre, mert dolgom akadt közben, ezalat a film volt megállítva..tehát semmi olyat nem csináltam vele, amit máskor nem.

Köszönöm, ha elolvastad.



#0L0aptop
2018. máj. 21. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet fizikai hiba, szétszedném kipucolnám,


ha szoftveres hiba, akkor megnézném hogy csak a böngészőben csinálja, vagy jegyzettömben, open offive writer vagy más alkalmazásokban is?


böngészőt alaphelyzetbe állítva is csinálja?


mentést csinálnék előtte a böngészőről, pl, firefoxnál a mozbackup programmal.


kikapcsolnám a numlock billentyűt, újratelepíteném a gépem gyártója által adott esetleges funkció gombok segédprogramját ha van. Fn billentyű segédprogram ha van.


megnézném milyen egyébprogramok futnak a háttérben, vírusírtót feltennék, nem egy keylogger vírus fut a háttérben, stb.stb.

2018. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy hete hoztam haza szervizből, akkor kértem vírusirtást, fizikai takarítást egyaránt, vírusirtót mondjuk futtattam már, illetve gép újraindítás is megtörtént. A többit kipróbálom, illetve bárhol gépelek csatol néhány karakterhez másikat is.

Köszönöm szépen a tippeket.

2018. máj. 21. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!