Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinál a Windows magától...

Miért csinál a Windows magától egy üres Zene mappát?

Figyelt kérdés

A zenéim a D meghajtó gyökerében lévő "Zene" mappában vannak.

Néha viszont keletkezik egy másik "Zene" mappa, ami üres, és csak átnevezés után lehet törölni. Az ikonja hangjegy, gondolom a Windows csinálja, vagy valami program.


Hogy lehetne ezt megszüntetni?



2018. máj. 23. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy néven két mappa nem lehet ugyanazon a helyen. Szóval ha van már egy "Zene" mappád, akkor az mellett szintén "Zene" néven nem fog tudni semmi sem létrehozni még egy mappát. Nem lehet hogy csak a fő Zene mappa parancsikonja?
2018. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb Windows frissítés gyakorlatilag egy új Windows telepítése, a meglévő beállítások átvételével. Ezért van az, hogy ilyenkor néha program újra feltelepül, vagy visszaáll alapbeállításokra, vagy létrejönnek olyan beépített Windows-os mappák, amiket már kitöröltél.
2018. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is. Igen, két "Zene" mappa van a meghajtó gyökerében. Akármilyen lehetetlennek hangzik... Az egyik tele van az én zenéimmel, a másik "generált" pedig üres.


A Windows frissítéseket letiltottam, miután jó pár program nem fut az új frissítésekkel.

2018. máj. 23. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha le vannak tiltva a frissítések, akkor passz. Esetleg valamelyik program, pl. a Media Player?


Annak a mappának amúgy nem Zene a neve, csak a Windows-ban látszik annak.

2018. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát... még nem tapasztaltam, hogy egy program futtatása után közvetlenül keletkezne, pedig figyeltem.

Csak úgy, egyik pillanatról a másikra gondolja magát, és odacsinálja..

2018. máj. 23. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden user mappája alá automatán létrejön egy Dokumentumok, Képek, Zenék, Videók mappa.

Nyiss egy Windows Intézőt, hogy a felhasználói mappád látszódjon ezekkel a könyvtárakkal, jobb klikk a Zenék mappán -> "Hely" fül, aztán mozgasd át a mappa tartalmát a saját zenéidet tartalmazó mappára. Nem fog törlődni semmi.

2018. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! D-re volt állítva... és gondolom nem találta az ottani mappát
2018. máj. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!