Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki néz még manapság VHS-t?

Ki néz még manapság VHS-t?

Figyelt kérdés

Látom, hogy Ncore-n még mindig van ilyen filmek.

Ráadásul sokan is seedelnek ilyen filmeket.


Én is nézek még nagyon ritkán VHS-t, de már nem úgy mint régen.



2018. máj. 24. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne pusztíts már el plez.
2018. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán még szoktam VHS kazettát nézni, de csak nosztalgiázásból. Működik a videómagnóm, de a kazettáim már elég szar állapotban vannak. Vannak régi TV felvételeim is VHS kazin.. Az első műsoros kazettám a Terminátor 1 volt.. Emlékszem legalább 10x megnéztem egymás után, a szövegét is tudtam kivülről..:) Aztán a Star Wars eredeti trilógia speciális kiadás is megvan díszdobozos változatban. Aki nem élt abban a korban az nem tudhatja, hogy azoknak a kazettáknak egész más hangulatuk volt.
2018. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A bakelit egy más téma, azt nem azért használják, mert retro, hanem mert van egy olyan analóg hangzásdinamikája, amit a digitalizált adat nem tud visszaadni, legalább is audofil emberek ezt állítják. VHS és kazetta esetén ez nincs meg.
2018. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Bármennyire is furcsa, Én a mai napig használom. Kb. 40 db VHS-ünk van itthon, mindegyik jó állapotú. 1999 és 2005 közötti felvételek. Szeretem ezt a formátumot, elő szoktam venni, amikor nosztalgiázni akarok. :)


21/L

2018. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Napi szinten azért nem. De ha olyan kedvem van, akkor havonta megnézek egy-két műsoros kazit. :)
2022. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!