Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért akad meg az egér? Kezd...

Mért akad meg az egér? Kezd nagyon idegesítővé válni. És nem tudom mi okozhatja.

Figyelt kérdés

Egy ideig semmi probléma, majd megakad(változó az időtartam) és ismét használható. Van hogy hallani a lecsatlakozási hangot majd visszacsatlakozik és ismét jó.

3 rendszert raktam fel eddig, végigpróbáltam az összes usb portot és több egeret is próbáltam. A végeredmény ugyan az.Eddig is így használtam a gépet(asztali pc). Egyik napról a másikra jött elő az anomália*.



2018. máj. 28. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Megtört a drót.
2018. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vezeték nélküli egér. Meg több egérrel is próbáltam(vezetékessel is). Még nem jöttem rá azóta sem.
2018. jún. 5. 14:40
 3/4 szonata ***** válasza:
Az én egerem is akadozik, vezetékes. Ha a vezetéket igazítom, akkor megjavul, átmenetileg. Van vezeték nélküli egerem is, azzal az a gondom, hogy nem jól érintkezik az elem, biztos elmozdul az egerezés alkalmával.
2018. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, megoldódott a probléma? Ugyan ebben a cipőben járok, föl- le csatlakozhat, közben akadozik az egér... Én is próbáltam másik egeret is, nem vírusos a gép. Van hogy 6 óra müködés utàn, és van hogy bekapcsolás után azonnal elöjön.
2019. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!