Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive titkosítás feloldása?

Pendrive titkosítás feloldása?

Figyelt kérdés
Kaptam egy pendrivet, azt mondta az illető nem érdekes, ami rajta van, töröljem le nyugodtan, és pakolhatok rá. Persze azért belenéztem, nehogy mégis olyat töröljek le, ami esetleg kellhet, simán megtudtam nyitni rajta a fájlokat. Aztán végül mindent letöröltem róla. Elkezdtem rátenni egy pár fájlt, működött is, de utána mintha megbolondult volna. Később eltűntek róla, amiket rátettem, de mégis jelezte, mintha rajta lennének a fájlok. Aztán kiírta, hogy titkosítva van, vagy nem férhetek hozzá, ilyesmi. Most ismét próbálkoztam vele, mutatta, hogy üres a pendrive, erre elkezdtem rátenni a fájlokat, másolta is, de miután megnéztem, nem volt a pendriven semmi. Mi lehet a gond, és mit lehetne tenni?
2018. máj. 29. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld újra particionálni és formázni.
2018. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam, de így sem működött, sőt most miután betettem a pendrivet, kiírta, hogy javítás, vagy valami ilyesmi, rámentem, hogy javítsa ki az esetleges hibákat, de nem láttam, hogy csinált volna valamit. Kiadta, hogy üres a pendrive, ekkor elkezdtem másolni rá, majd miután megnéztem, ismét üres tartalmat mutatott a pendrive, újból próbáltam rámásolni, akkor meg már kiírt valami olyasmit, hogy nem található ez a fájl a számítógépen. Szóval ilyen zagyvaságokat csinál.
2018. máj. 29. 16:12
 3/6 A kérdező kommentje:
a hiba javításra azt írja ki, hogy nem lehet végrehajtani, mert a windows nem tud hozzáférni a lemezhez. a formázásnál meg nem csinál semmit.
2018. máj. 29. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért kaptad az illetőtől mert ő sem tudta használni :)
2018. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
Na javításra nyomj rá, hanem particionáld! Bár nem mindig működik, de legalább elvi esély van, hogy megmentsd.
2018. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek után már szerintem kuka.
2018. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!