Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Furcsa probléma CD lejátszásná...

Furcsa probléma CD lejátszásnál? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Érdekes problémába futottam ma, ilyet még nem tapasztaltam, ezért gondoltam felteszek itt egy kérdést.

Adott 2 zenei CD amit Svájcból rendeltem, semmi extra, 7-8 eurós CD-k. Le akartam játszani a gépemen, és borzasztó rossz minőségben kezdte el játszani, halk zene, durva háttérzaj. Mind a kettőnél ugyanez. Régebbi, más CD-vel is megnéztem, hátha a lejátszó a rossz, de a régi CD-t nagyon szépen leolvasta, tiszta volt a zene.

Van egy másik gép is a házban, gondoltam teszek egy próbát, és érdekes módon ott teljesen tisztán játssza az új CD-ket a gép. Mi lehet ennek a furcsa jelenségnek az oka?


2018. máj. 29. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem HDCD lemezek véletlenül?
2018. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem találtam erre utalást a lemezen, illetve ha minden igaz 96-os lemezek, ekkor még a HDCD nagyon gyerekcipőben járt ahogy olvastam.

AAD lemezek egyébként, bár ennek gondolom nincs köze a lejátszáshoz.


Az az érdekes hogy tényleg kettő sima gépbe épített CD/DVD lejátszóról beszélünk, és az egyik gond nélkül játssza, a másik meg borzasztóan.

2018. jún. 1. 19:19
 3/4 anonim válasza:
Egyik géped tudja olvasni ezeket a CD-ket. A másik azéer nem, mert Svájcban valószínűleg más szabvány szerint készülnek a CD-k.
2018. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Németországban készültek a CDk, csak svájci webshopból rendeltem.

Köszi a válaszokat, a jövőben tervezek venni normális CD lejátszót erősítővel meg rendes hangfalakkal, remélhetőleg annak nem lesz problémája a CDkkel.

2018. jún. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!