Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Néha ha elakarok indítani egy...

Néha ha elakarok indítani egy videót, ami le van töltve a gépemre (sorozat vagy film is ), akkor ha elindult el kezd akadozni, Mitől van?

Figyelt kérdés
Példa: Ma nézni akartam a Daredevil-t, de amit beléptem a mappába, ahol vannak a videók elkezdett az egész gépem fagyogatni. Elindítottam, majd össze vissza szakadozott. Se Vlc se más lejátszó nem volt jó.

2018. máj. 29. 21:28
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Memóriaprobléma?
2018. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha régi géped van és újabb kódolású a videó, ott az erőforrás hiánya is lehet. X265-ös (HEVC) videóknak sokkal nagyobb a gépigénye mint az X264-eseknek, mivel a tömörítési aránya is nagyobb, a feldolgozáshoz pedig több számítási teljesítmény kell.


Nekem például a 2009 körüli gépem már a 720p60fps videókat sem bírta 2015-ben Youtube-ról.

2018. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gtx 960 2gb

i5-4460 3.2 ghz

egész jó alaplap

8gb ram ddr3

sdd,hdd



szóval nem értem....

2018. máj. 30. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!