Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Packet Tracer, hogy kell IP-t...

Packet Tracer, hogy kell IP-t adni a gépeknek, CLI ben?

Figyelt kérdés

amit csinálok:

enable

config t

int f0/1 (de videokban 0/0 de az hiba bele se enged)

ip address 192.168.1.2 255.255.255.0

és a marker ( ^ ) az adressnél az a-n van, mi a hiba?

switchnél írom és 3 gép van belekötve. meg 1 kábel megy egy másik routerbe, MIT RONTOK EL? amúgy van ip címűk de nem látszik ha a switch-en tartom az egeret, ezt kéne megcsinálni, grafikusan adtam neki ip-t kommunikálnbak is egymással de a switchen nem jelenik meg és így nem jo...



2018. máj. 30. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ertesz a "nem jelenik meg a switchen" alatt?
2018. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A switch nem tud ipt kiosztani egyebkent, ird le hogy mit szeretnel megvalositani
2018. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mikor nem kattintasz a switchre cska ráhúzod az egeret.

Írja a : Port,Link, Vlan, IP Address, MAC address

és az IP adress ki van húzva ( - )

csináltam egy "vlan1" et ott működik és ott megjelenik IP cím de nem igazán tudom mi ez, de van,

ugyan így csináltam mint amit leírtam csak "int vlan 1" és itt nem adott ki errort mint a int f0/0 nál

2018. máj. 30. 20:19
 4/4 A kérdező kommentje:
azt, hogy ott megjelenjenek a portok melett az IP címük. pl FastEthernet 0/1 és ott most ki van húzva mintha nem lenne IP csatolva ahhoz a porthoz. azt akarom legyen ott egy íp cim
2018. máj. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!