Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok smiley-t beillesz...

Hogyan tudok smiley-t beilleszteni a válaszom, vagy kérdésem végére?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne nézzetek bárgyúnak, de nem tudom, hogyan, milyen billentyűkombinációval lehet beilleszteni a smiley-kat. Próbáltam "Beszúrás", vagy "Beillesztés" jobb egérgombbal, de ezen az oldalon ez nem működik. (Nem vagyok Facebook felhasználó.) Gondolok itt egy "mosolygós arc, egy legörbülős arc, vagy egy piros szívecske karakterre. (Ide szerettem volna egy mosolygós arc smiley-t beilleszteni.)

2018. jún. 7. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt haszálsz? Firefox-oz van egy Emoji Cheatsheet nevű bővítmény, aminek a segítségével lehet ide is berakni smiley-kat. 😃
2018. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Szerintem nem tudod úgy berakni, hogy mindenkinél olyan módon jelenjen meg, ahogyan elképzeled, meg egyébként is fölösleges. Pont egy jól fogalmazó, jó helyesírású ember áhítozik szmájlikra, zokog a szívem...
2018. jún. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, #2! Külön köszönet a szerény képességeim elismeréséért!
2018. jún. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!