Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem fut fel a Windows-om....

Nem fut fel a Windows-om. Kiirja hogy szoftver változás vagy hardver változás történt és kellene életet lehelni bele.7-es. Családi képek miatt nem lehet formátumozni mert kellenek. Mi lehet a gond? SOS

Figyelt kérdés
win7,notebook,szoftver

2018. jún. 8. 20:53
 1/4 A kérdező kommentje:
a hiba kódja:0xc0000001. mi lehet a gond vele? sürsősen kéne segitság légszives,formátumozás ki van zárva,hogyan lehetne inditani?? mert mindenre ezt dobja ki hiába csökkentett mód illetve csökkentett mód parancssorral...
2018. jún. 8. 20:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Formatumozas :D


Kiszeded a vinyot, berakod masik gepbe es lemasolod rola az adatokat

2018. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár. Én mondjuk házon belül oldom meg az ilyet mindig. Régebben még HDD-m volt, 2 partícióval dolgoztam. Az egyik a rendszernek adta a helyet, a másik az adatoknak. Ha bármi gond volt a rendszerrel, nyugodtan tudtam formázni a "C" partíciót, még a "D" partíciót nem piszkáltam, így adataim megmaradtak. Most ugyanígy van, csak van azóta egy 120GB-os SSD-m partícionálatlanul, mint rendszermeghajtó, illetve 1TB HDD-m 2 partícióra osztva (megszokás, főleg ekkora méretnél). A HDD az adat. Ha nálad is hasonló a felosztás, nyugodtan formázd le a "C" meghajtót és telepítsd újra a gépet, sokkal egyszerűbb, mint hibakereséssel és megoldások próbálgatásával szórakozni. Amennyiben nincs partíciód, vagy felmerül a lehetőség, hogy a rendszerpartíción (ami ált. "C" jelölésű) személyes adatokat tárolsz, semmiképp se kezdd el az újratelepítést. Ez esetben is van kétféle lehetőség. Az egyiket már leírta az előttem válaszoló. A másik lehetőség az, hogy készítesz haver gépén/bárhol egy boot-olható hordozható rendszert pendrive-ra, boot-olsz róla és vagy a pendrive-ra, vagy a másik partícióra átmásolod a személyes adataidat.


Röviden: én nem tudom mi a gond, nem is veszem a fáradtságot, hogy utána járjak mivel tapasztalataim alapján, főleg mikor az illetőnek sincs sejtése sem mi a gond ez így nem működik. Ilyenkor kevés esetben talál megoldást a kérdező, ezért javasoltam a világ legegyszerűbb megoldását, ami általános és mindig mindenkinek segít, hogy rakd újra a gépedet. Leírtam a "hogyan" részét, sok szerencsét :)

2018. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat.
2018. jún. 9. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!