Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem régien vetem cput és...

Xdgood kérdése:

Nem régien vetem cput és alaplapot néha befagy a gép és azt jelzi a piros led hogy dolgozik az egér mozog csak nem enged megnyitni semmit, próbáltam újra rakni pár tesztet is csináltam de semmi változás mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A gépem: Fx-6300 Gtx-750ti hexa 400+ táp 8gb-t 1866mhz kingston ram. Asus M5A97Plus alaplap

2016. márc. 6. 14:58
 1/5 UszoCitrom ***** válasza:
Valószinüleg a táp. Amikor én is a videókártyát cseréltem GTX 750 Ti SC-re, és nálam is vagy ez a hiba, vagy pedig a játékoknál az egész képernyő zöld lett és újraindult a gép. Másnapra a 450W-s tápomat kicseréltem egy Chieftec 500W-s tápra és nem állt elő többet a hiba.
2016. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
41%

itt alaplap hiba inkabb eselyes


#1 esetedben valoszinu teljesen hulladek tipusrol vagy hibas taprol volt szo, es azert nem mindegy milyen chieftec...

mivel 750Ti hez egy 300W os tap is boven! sok, teljes konfiggal ezert abban biztos lehetsz hogy nem a nevleges teljesitmenyel volt a gond


hasznalt az alaplap? gari van ra?


memtest86+ teljes!! t is futatatal mar? hosszuido nagyon!

ha hibat jelez az nem feltetlen ram hiba miatt van, lehet alaplapi es lehet kompatibilitas beli gond is

vagyis elsosorban az alaplap korul lehetnek a gondok


kinszerelte ossze? biztos jol?


alaplapra 4+4pin mindketto be van dugva?

2016. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én szereltem össze és nem az első gép vagyis olyan gond nem lehet. Mindent ujonan vetem vagyis az se lehet gond. Lehet vissza kéne küldenem akkor?
2016. márc. 6. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:
csak egy van bedugva én csak 1 helyet láttam
2016. márc. 6. 20:35
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
tenleg 4 es van csak rajta, nevebol gondoltam, meg mert a sima (nem Plus) on 8 as van
2016. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!