Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom telepíteni a...

Hogyan tudom telepíteni a Windows-t Linux helyett?

Figyelt kérdés

A laptopomon Linux Mint 18.1 van. Nem értek hozzá, hidegen is hagy a programozás, szóval rühellem ezt az operációs rendszert. Megvannak a Win10 ISO-fájljai, de itt elakadtam.

A Google-keresésekben is leginkább arra kaphattam volna választ, hogy hogyan telepítsem a Windows-t a Linux MELLÉ, én pedig HELYETTE szeretném.


Úgyhogy kérem, ha valaki lesz olyan kedves és segít, akkor ne félmondatokkal írja le a Linuxos dolgokat, mert rohadtul nem fogom megérteni. Csak meg akarok már szabadulni ettől a rendszertől.

Utána kiegyensúlyozott, boldog ember lennék.



2018. jún. 9. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Csinalsz egy win telepito dvd/pendrivet. A biosban atallitod, hogy arrol induljon. Telepites elejen lesz valasztas, hogy hova. Ott formazd a merevlemezt, ha particionalva van, akkor elotte nezd meg a meretet a linuxnal, hogy tudd melyik az. Ha kesz a telepites, csak windows lesz, linux nem.
2018. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Bebootolsz a telepítő CD-ről.

2. Elindítod a telepítést.

3. Teljes merevlemezes telepítést választod, beleértve a lemez formatálását is.

4. Elvégzed a telepítést.


Voilà!

2018. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő szándékú kommentjeiteket, de éppen ezek a szövegek érthetetlenek. Nincs CD-m, letöltött ISO-m van.

Csináljak telepítő pendrive-ot. Jó, jó... hogyan?

Még egyszer mondom: teljesen hülye vagyok ehhez. Nekem kínai, ha azt írjátok, hogy "megnézed a biosban".

Ugyanott vagyok, ahol eddig. De azért köszönöm.

2018. jún. 9. 22:19
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod lecserélni a Mintet?

Nem hozzáértő, otthoni felhasználásra a legtökéletesebb.

Évek óta ezt telepítem minden pc analfabéta rokonnak.

2018. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Mert (azt hittem, eléggé feltűnő, de) én tényleg totálisan analfabéta vagyok ehhez. Nem szeretem a Linuxot. Utálom, hogy sz. rakodni kell a programok telepítésével, unom a terminált, és úgyse fogom sose megjegyezni ezeket a "sudo apt" f. szomságokat se.

Nekem a jó öreg, hozzám hasonló számítástechnikai analfabétáknak kitalált rendszer kell.

2018. jún. 9. 22:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a jó öreg, hozzám hasonló számítástechnikai analfabétáknak kitalált rendszer kell."

Ez a Linux Mint.

Sokkal egyszerűbb használni, mint a Windowst.

2018. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

[link]


az iso ból ezzel tudsz telepítő pendrive ot csinálni

2018. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

a bios melyik gépnél hogy jön be

del vagy f1 (ezek a gyakoribbak)

mikor kikapcsolod a géped és vissza be már nyomkodhatod mind a kettőt

a boot menünél beállítod hogy pendrive ról bootoljon

az hogy rengeteg fajta boot menű is van, làttam olyat aminél csak előre kellett húzni a pendrive jelet, van ahol meg van a bootolási sorrend és ott állítod át a 1. t pendrive ra

ha sikerülni fog akkor fogja kérni hogy nyomj egy billentyűt

innen kezdődik a windows telepítés

2018. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Itt olvass.


[link]

2018. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Jó. Nézzetek hülyének, de nem megy. Rohadtul nem. Eleve a Rufus nem akar működni. Nem észleli a pendrive-omat.

Úgy tűnik, nem tudom levakarni magamról a Linuxot.

2018. jún. 9. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!