Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs egyátalán hang a gépen,...

Nincs egyátalán hang a gépen, valami megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval az egész azzal kezdődött, hogy halkabb lett minden az átlagosnál, win10-en van ugye ez a hibaelhárítós akármi. Volt egy ilyen hallás teszt szerűség és ha rosszul hallottad akkor újra kell telepíteni az illesztőprogramot. Újra is indítottam a gépem hogy akkor telepítse újra, de ahogy megnyitottam valamit aminek hangja kéne legyen, teljesen néma volt minden. Frissítettem a realtekes audio drivert és az nvidiásat is, volt nem egyszer gép újraindítás és még mindig nincs egyátalán hang a gépen. Mit tehetek ez ellen?

2018. jún. 10. 01:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Frissítés: amikor a rendszer az alap HD audiót teszteli akkor halkan hallható egy idegesítő hang
2018. jún. 10. 01:15
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél fel normális oprendszert! Windózból a 7 az utolsó használható.
2018. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hangkeverő és nézd meg, hogy melyik kimeneten szól az adott hang. Néha nem tudja hol kéne szólnia és te nem hallod. Ilyenkor az a megoldás, hogy letiltod a kimenetet, ilyenkor általában visszaáll a másik kimenetre és jó lesz :)
2018. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!