Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs már TooManyItems...

Miért nincs már TooManyItems mod a Minecrafthoz?

Figyelt kérdés

Annak idején sok videót láttam, amiban hasznalják azt a csodás modot. Az ősi (akár béta) verzióktól egészen az 1.7.10-ig ugyanolyan jól nézett ki, minden blokk és item ID szerint volt sorrendben, volt víz és láva blokk is és stb... minden szép és jó volt... 1.8-as verzióban tökre megváltoztatták az egészet (kissé rossz irányba). Aztán az volt az utolsó verzió, amire gyártották ezt a modot. 1.9-es verziótól már nincs ilyen mod, csak ehhez hasonló másikak...

Miért szűntették meg a TooManyItems modot? Pedig mindenki szerette!



#Minecraft #mod #Too Many Items #Gozo #toomanyiitems 1.7.10 #Minecraft 1.12.2
2018. jún. 12. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Átvette a helyét a Not/Just Enough Items (ami egy TMI és egy Recipe Book egyszerre).
2018. jún. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 he84 ***** válasza:
Használd a JEI (Just Enough Items) mod-ot, az remek mod cuccok receptjeinek megmutatására, még más mod-okból származó cuccokét is mutatja. Én is a JEI-t használom, nincs vele semmi baj.
2018. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezeket a modokat, de nem ID szerint rendezi a blokkokat. Benne van a víz és a láva, de nem lehet kézbe venni... Tűz is volt valamikor régen, de az abszolut nincs!...
2018. jún. 18. 16:46
 4/5 he84 ***** válasza:
A tűz és víz azért nem hozható elő, mert azokat csak régebbi Minecraft verziókban lehetett. Szóval ez nem kifejezetten modfüggő. Ha gondolod, esetleg nézz utána.
2018. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy a viz lava tűz csak a régi verziokban volt. Épp ezaz hogy miért? Azért vettek ki meet lassított valamit? Mojangnak ártott? Nemhiszem. De 1.8ban vették ki, 1.7.10ben volt utojára
2018. jún. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!