Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali PC nagyobb gépigényt...

Asztali PC nagyobb gépigényt igénylő MTA szerverekhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék építeni egy asztali számítógépet, amit elsősorban Multi Theft Auto nevű játékra használnék.. Eddig egy gyenge laptopom volt, de a szerverek fejlődése miatt, hamar elavulttá vált. A SeeGameSystem RP és a DropClub nevű szerverek a "legnagyobb" célpontok. Nézelődtem különböző Magyar és külföldi fórumokon, és ott a Processzort, és a Ram-ot helyezték előtérbe. Ha jól emlékszem "egy magon több szál" a lényeg, ehhez a játékhoz, de ez nekem nem sokat mond.. Elsősorban ehhez alkalmas konfigokra lennék kíváncsi, ha valaki virtuálisan össze tudna állítani nekem egy kiindulási pontot, nagyon örülnék! Árkategória nagyjából 150.000ft-ra teendő!


Köszönöm!



2018. jún. 17. 20:50
 1/5 anonim válasza:

Ha szervert akarsz futtatni ahoz szoktak nagyobb processzort és ramot nyomatni


ha játszol nem kell nagy


videokártya akkor ha pl az enb series modot és rá rakod a gémre akkor videokárta is kell


sima szerver futtatáshoz nem szükséges mert ms dos ablakban fut de nagyobb internet sem árt ha már szerver


bármelyik 2007 ben kiadott asztali vagy akár kicsit jobb laptop képes rá


legkisebb ami akadás mentesen kell az egy 1 magos 3ghz es

1 gigabájt ram és 256mb os video kártya nagy vonalakban ez elég hozzá ettől feljebb bármelyik jobb

2018. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

+infó : az egy magon tobb szál az annyit tesz hogy max 20-25 százalékkal nagyobb teljesitményt produkál!


a több szálat virtualisként fogják fel de nem lesz ettől több magos


olyan vegyél ami alapjárato több magos

2018. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1,2. válaszoló, szerintem fingod nincs arról, hogy miről beszélsz :)

Először is az említett SeeMtaV3 vagy V2-es vagy LV szerverén akarsz játszani? Nem mindegy...

De, ha mind a háromból ki akarsz csikarni nagyon jól játszható, élvezhető FPS számot akkor itt egy konfig:


Processzor: Intel Pentium G4560 15.000Ft


8GB RAM (használtan 10.000) 25.000Ft


Videókártya :Nvidia GeForce GT1030 2GB 20.000Ft


500W táp 12.000Ft


Gépház: Valami occsó' 8.000Ft


Alaplap: Gigabyte H110M-S2H 15.000Ft


OS: Windows 7 Ultimate Ncore-ról 0Ft


És asszem' ennyi.


Remélem tudtam segíteni! :)

2018. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy Sgs Rp ... szerverei, nem emeltem ki, mivel tulajdonképpen akármelyiken eljátszadoznék. Karakterem V3-on van, azt helyezném előtérbe, ic ismerősök, és "vagyon" szempontjából. A leírt konfig körülbelül mennyi fpst produkálhat, ésszerű beállításokkal bármilyen filter nélkül?
2018. jún. 29. 01:58
 5/5 anonim válasza:

játszottam seemta szerverén azza la konfiggal ami és nem akadt átlagos 50 fps em volt

meg azért meg kérdezném hogy miért kéne egy atom erő mű egy 2005 ös játékhoz ?

Hee ?

amugy fel csatlakozik és játszik ennyi


1-2 magos gép böven elegendő

4 giga rammal

video kártya meg 512 vagy nagyobb

kérdés mennyi objektum van a pályán de

256 os geforce 6100 nem akadt viszont ha enb series használtam akkor igen de nem midnegyiknél



nem futtatni kar szervert

anyám hova kerültem....

2018. aug. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!