Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 'xbox360' Sok helyen írják...

'xbox360' Sok helyen írják hogy a régebbi gépeknek nemjó a hűtésük. Melyik ez a dátum? Nekem 2008. augusztusi van. Ez már jó vagy még a régi

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Ez nem konkrétan attól függ hogy mikori az xbox.Nekem van egy 2006-os.Minden xbox ban van egy alap hűtés ami nem ér szinte semmit.Ajánlott elvinni egy szervízbe ahol ezzel foglalkoznak és hűtésmódosítást rakatsz bele.Amit én csináltam az 5.000ft volt.
2010. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha ez szerepel a hátulján: [link] akkor jasperes, azaz a legjobb. Komolyan a microsoft kicsit össze kaphatná magát vagy csinálhatna olyat is hogy az xbox érzékeli ha a falhoz nyomod ezért kicsit jobban be pörgeti a ventiket és ki ír egy hiba üzenetet TE GYEREK VEDD MÁR EL A FALTÓL AZT A GÉPET MERT ANNYI LESZ NEKI xD csak hogy ezt soha nem fogják megpróbálni sem hogy megvalósítsák, de még azt sem, hogy kicsivel jobb ventiket rakjanak bele...
2011. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!