Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a laptopom?

Robi0202 kérdése:

Miért lassú a laptopom?

Figyelt kérdés

Van egy dell latitude e6400 nevű laptopom ami nagyon lassú és nem ezt várnám tőle. Mikor tavaly megvettem akkor még gyors volt és nagyon lassú lett mi lehet az oka? win7 el telepitve.

processzor:intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T9600 @ 2.80GHz 2.80 GHz

RAM:6gb


2018. jún. 22. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A windows telepítésénél tűnik inkább relatíve gyorsabbnak, de ahogy "belakod" az oprendszert ez a feeling megszűnik. De az is lehet, hogy össze vissza telepítgettél mindent, esetleg töredezettség mentesíteni kellene, stb...


Ha újrahúzod, valószínű ismét gyors lesz egy ideig

2018. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam újra rakni is sőt még el is vittem hogy rakják újra de akkor sem olyan mint volt már a bekapcsolásnál is sok időt kell várni hogy betöltsön és f1 et is kell nyomni szinte egy videót sem tudok rajta megnézni olyan rossz az állapota.
2018. jún. 22. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor tesztet kellene futtatni, hogy jó-e a vinyód. HD Sentinel megmutatja asszem. Én erre gyanakszom. Memtesztet is futtathatsz a biztonság kedvéért, bár ez nekem vinyó hibának tűnik
2018. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen problémát ír a merevlemezre de sajnos a ramot nem sikerült tesztelnem alapbol a gép 4gb volt csak vettem bele +2gb ot remélem azzal nincs gond. És ha veszek bele vinyót milyet érdemes ssd vagy hdd?
2018. jún. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!