Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy HDMI kábel...

Bertolli01 kérdése:

Lehetséges, hogy HDMI kábel miatt elmosódott a képernyő a monitoron?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap vettem egy új PC-t. GTX 1050Ti videókartya van benne. DVI illetve HDMI kábellel lehet osszekotni a gépet a monitorral. Én HDMI-vel tettem, és a kép elmosódott. Ha vennék DVI Kábelt, az megoldaná a problémát? Esetleg más megoldás felé me kacsingatni?


Az elmosódott képernyőről: Nem nagyon durván, de annyira, hogy zavarja a szemem. A monitor azt írja, hogy 1920x1080 az ajánlott, de valójában a monitorom mérete 1280x1024.

Driverek fel vannak telepítve.



2018. jún. 23. 12:28
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

A HDMI miatt biztos nincs elmosódás, digitális átvitelnél ez nem tud előfodrulni. Ha viszont a monitoros valóban 1920x1080 felbontást tud, te meg nem azon használod, az már okozhat nagyon ronda képet.

A monitor szélessége és magassága közel azonos, vagy mondjuk közel kétszerolyan széles, mint amilyen magas? Mi a pontos típusa? Nem nagyon hiszem, hogy van olyan monitor, amin van HDMI és a felbontása 1280x1024.

2018. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A monitor típusára azt adta ki az Nvidia illesztőprogram hogy "19w_LCD_TV", a monitorra HYUNDAI márkanév van írva.


A monitor szélesebb mint a magassága, de közel sem kétszer olyan széles.

2018. jún. 23. 14:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Most a teszt kedvéért elinditottam egy játékot (GTA SA), és totál fekete képernyő.
2018. jún. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!