Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a monitoromnak?

Dead626 kérdése:

Mi baja lehet a monitoromnak?

Figyelt kérdés

Elindul a gep bejelentkezek a windowsba es 1-2 perc utan elkezd a kepernyon az adas megszakadni es azt irja ki h no signal es par masodperc mulva visszajon valamiert mindig elmrgy es aztan visszajon

Nemertem miert lehet ez megmozgattam minden kabelt a gepbe es egyik sincs kihuzva vagy megtorve nemertem mi lehet a problema segitenetek?



2017. szept. 2. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"képernyőn az adás"? PC-nél nem szoktunk adásról beszélni.

Próbáld a videó jelkábelét kicserélni!

Más bemeneti jelforrással nem rendelkezik? azzal kizárható lenne ez a kihagyás.


Egyébként meg a monitorodat tedd rá egy TV dobozra és azon teszteld! Ezzel többre mégy! A jelkábellel együtt persze.


Lehet hibás az alaplapi port, vga, lehet vmilyen belső kontakt hiba bárhol, épp ezért egy alapos kiporolás szokott segíteni bele értve a tápot is, ezt legjobb pl, kompresszorral megcsinálni, vagy sprével.

2017. szept. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nqgyon poros szerintem alapbol nemlehet mert nyar elejen lett veve a gep de azert atfujtam kompresszorral es meg igy sem jo nemertem miert bekapcsolom es neha elmegy a jel utana 2 masodperc utan visszajon es ezt folyamatosan csinalja de kozbe megy a gep annak semmi baja csak valamiert nem kap jelet megigazitottam a kabeleket talan az lehet a gond hogy a videokartya kilazult?
2017. szept. 2. 07:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet.

Elsőre szerezz egy monitorkábelt és próbáld ki.

Kérlek, hogy legközelebb jó kategóriába tedd a kérdésed.

2017. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!