Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni egy fénykép...

Hol tudom megnézni egy fénykép eredetijét?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 23:09
 1/6 tabaki ***** válasza:
Vigasztalj meg, hogy ez valami móka, amelyiknek csak én nem értem a poénját.
2018. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahol csak akarod.
2018. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti helyén.
2018. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre szoktam írni hogy hülye választ, hülye kérdésre szoktunk adni...
2018. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolatolvasó képességemet bevetve: van egy képed aminek tartalma egy helyen le van satírozva, takarva, cenzúrázva és te tudni akarod mi van a kitakart rész helyén. Mivel a képformátumú fájlban az adat felül lett írva, így nem megoldható. Te az agyaddal fel tudod fogni/mérni, hogy a kép egy része nem eredeti, de egy program csak azt látja ami képbe bele van kódolva mint információ. És az információ a kitakart területen mondjuk az, hogy fekete színnel ki van töltve a képpont. Nincs rá program és lehetőség hogy neked bármi is nem létező információból létezőt csináljon, így nem lehet megnézni az "eredetijét", nem lehet visszafejteni hogy mi volt az eredeti képen.
2018. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!