Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használt laptop? Érdemes venni?

Használt laptop? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék venni, de újat részletre tudnék venni. Viszont találtam alig használt, nagyon jó állapotban lévő Asus laptopot. Megvegyem vagy inkább ne? 60 ezer forint körül van az ára, és gyönyörű, garanciát is adnának rá.

2018. júl. 2. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

ha szerinted jó vétel vedd meg

használtam is lehet jó gépet venni

2018. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, de bennem van a kétely, h megint kifogok valami szart. Jártam így bár azok új termékek voltak.

Amúgy egy gigabájtos videokártyája, 6 gigás belső memóriája, és 500 Gb-s wincestere van. Így is megérné?

2018. júl. 2. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan cégek, amik használt, üzleti laptopokat adnak el felújítva, leporolva pár tízezer forintért, pár hónap garanciával. Én ha vennék, akkor csak így vennék használt gépet, mert magánszemélytől lutri az egész.
2018. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!