Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan váltsak 64-bitre? 32...

Hogyan váltsak 64-bitre? 32 bit-es mondhatjuk, megfelelő gépem van, és seemta-ra szeretnék felcsatlakozni, de nem tudok, mert elvuleg 64 bit kéne hogy legyen a gépemen.

Figyelt kérdés
Hogy lehetne azt megcsinálni hogy átvátsak 64-bitre? Ha esetleg sikerülne,akkor kitörlődne minden a gépemről? Vagy mentsem le pendrive-al?
2018. júl. 4. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ujra kell telepitened a windows 64 bites verziojat.
2018. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ments le minden adatot és utána telepítsd újra a géped x64-re.
2018. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem én,köszönöm a válaszokat,megmondom őszintén,kicsit hülye vagyok az informatikához,ezzel nem akarok dicsekedni,de mégis hogyan kell újraraknom? kell szereznem egy 64-bites win7-es CD-t? Egyébként elfelejtettem mondani hogy windows-7-em van.Visszatérve, vagy újraindítsam a gépet,és utána mielőtt indulna be a gép,nyomjam meg az "esc" gombot,és utána nyomkodni valamit,vagy mit kell csinálnom?
2018. júl. 4. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá akkor kérj meg valakit. A DEL-t kell általában nyomkodni - de ez is lappfüggő - hogy bootolni tudj, de minden el fog tűnni a gépedről és egy csomó drivert is fel kell tenni. Ehhez szerintem segítség kéne neked...
2018. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehát,utána néztem YouTube-on,és láttam hogy van egy csomó videó,ahol bemutatják, csak hát nem tudom hogy azok biztonságosak e,de ott tök egyszerűen megcsinálják.
2018. júl. 4. 18:56
 6/10 Dongaben ***** válasza:
Nem olyan bonyolult telepíteni, valóban... Azért előbb nézz utána, hogy alkalmas-e a géped a 64 bitre. (Proci, alaplap, RAM.)
2018. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben ,köszönöm a válaszokat ! :)
2018. júl. 4. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult ha nézed! Neki könnyű mert nem először csinálja. Ha bármi hiba lép fel közben akkor van a gond mert nem tudsz közben videót nézni. Elsőre én segítséget ajánlanék.

A gép biztos hogy alkalmas a 64 bitesre mert 32 bites procik már talán nincsenek is használatban.

2018. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dongaben ***** válasza:
Abszolút jogos Fehersrac intelme is! Ésszerűbb, és célszerűbb megkérni valakit az ismerőseid közül, akinek van tapasztalata ebben.
2018. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, okvetlenül meg fogom keresni valamelyik ismerősömet :D
2018. júl. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!