Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebben a formában is büntetik...

Ebben a formában is büntetik a torrentezést Németországban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem magát a torrentezést büntetik, hanem ha olyan tartalmat osztasz vissza ami jogsértő.


Ha seed szerverrel történik a letöltés és az én gépemre FTP-n keresztül kerül csak fel a tartalom akkor is számítanom kell rá, hogy megbüntetnek ?


2018. júl. 5. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
FTP-t forgalomba simán belekukkolhatnak. VPN vagy/és SFTP.
2018. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kutyát nem fogja érdekelni. Már szerintem minden második embert bíróságra vittek volna ezért amiért seedel valamit.
2018. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Németországról beszél a kérdező. Ott marha komolyan veszik.
2018. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor mindenképpen olyan szolgáltatót keressek aki SFTP elérést is biztosít ?
2018. júl. 5. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:

ArubaCloud-nál van 300 Ft / hó áron VPS.

Arra feldobsz egy Debian 8-at, utána a seed szervert, és kész is vagy. :D

VPS-en az SSH + SFTP a default.

2018. júl. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en eleve nem ertem, hogy minek torrentezni, ha mar Nemetorszagban el es dolgozik vki, nem tudja megvenni par euroert eredetiben?
2018. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: illetve pl. elő lehet fizetni ilyesmikre, hogy Netflix, HBO GO. Azok is havonta vagy 2 ezerbe kerülnek. Utóbbin vannak inkább magyar nyelvű filmek&sorozatok.
2018. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Főként amerikai sorozatokat nézek amikből ezeken nem elérhető minden.

Semmi bajom nem lenne ha megvehetném jogtisztán, de erre nem igazán adnak lehetőséget így marad a torrent sajnos.

2018. júl. 7. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:

6.-7. okostojásnak: a HBO Go nem érhető el Németországban, mint ahogy a Netflix - eleve szegényes - magyar felhozatala sem. Ha szerencséd van akkor trükközve megtudod oldani a magyar feliratot, de kövezzetek meg ha néha szeretnék filmeket/sorozatokat magyar szinkronnal nézni. Ezen kívül számomra a Netflix kínálata gyatra, próbáltam egy hónapig, kemény 2 filmet találtam ami érdekelt.

A legális vétel körülményes és egy szint felett itt is drága.

2018. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!