Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A játék iparban/tech területen...

A játék iparban/tech területen szeretnék elhelyezkedni milyen nyelvet érdemes tanulnom még az angolon kívül?

Figyelt kérdés

Nem mint fejlesztő hanem közgazdász, marketinges, menedzser tehát inkább az értékesítés területén. Ilyen területeken az angol után mely(ek) a leghasznosabb

nyelv(ek)? Én gondoltam a japánra a sok japán tulajdonú cég miatt. Szerintetek érdemes lenne abba belevágni vagy inkább valami más (német,spanyol,francia..stb.)

(Mindenképp az érdekelne, hogy ezen a területen mi a hasznosabb nem pedig, hogy általánoságban.)



2018. júl. 6. 13:07
 1/1 anonim válasza:

Szerintem egyértelműen a japán! Hiszen a játékipar legnagyobb része japán produktumokból áll. A játékkonzolok 90%-a japán, a videojátékok hatalmas hányada ugyancsak japán, vagy részben japán fejlesztés.

De értékesítési területen amúgy is hasznodra válhat a japán tudás akár egyéb munkakörben is.

2018. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!