Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális, ha folyamatosan...

Normális, ha folyamatosan teker a ventilátor egy új laptopnál játék közben?

Figyelt kérdés
Pénteken vettem egy bővitett Asus FX503VM-et (i7). folyamatosan megy a ventilátor a telepített Epic games-es Fortnite közben. Max. beállításokkal megy. Az első "gamer" laptopom. Kérlek, tudnátok segíteni, hogy ez normális-e vagy hogy tudom beállítani játékra a gépet? Nagyon szépen köszönöm!!!

2018. júl. 8. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Figyelj a szellőzésre!

2018. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, csak ahogy az előttem lévő írta: Figyelj arra, hogy a szellőzőnyílások szabadon legyenek!
2018. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon,szépen köszönöm mindkettőtöknek! :-)
2018. júl. 8. 17:01
 4/5 KulGery ***** válasza:

A laptop oldalán legalább 10 cm távolságban semmi se gátolja a légáramlást.

Noha elvileg nem probléma én alátámasztom legóval hogy az alja is szellőzzön. Sajnos ha már felhevítette az asztalt, már nem hatékony hőelvezető.

Lényeges, rongyot ne tegyél alá (pl. ágyban ne játsz)

Azért van a ventilátor, hogy dolgozzon amikor kell, és a játék az komolyan megdolgoztatja a gépet.

Akkor van a baj, ha már fütyül folyamatosan, és kiírja a gép, hogy a hardware megkímélése miatt le kellett állítania a gépet.

2018. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam, hogy bármit alá, csak szellőzzön. :D Ez jó volt! :D :D :D Csak meglepődtem, hogy irtóra megy a venti, amit nem szoktam meg idáig.
2018. júl. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!