Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 op. Rendszer alatt nem...

Win 7 op. Rendszer alatt nem lehet "alvó űzemmódba" kapcsolni. Valami megoldás ez ellen?

Figyelt kérdés
A funkció kiválasztása után a PC elkezdi a kikapcsolási műveleteket, eljut addig, hogy minden jelzőfény ki is alszik a kasznin, de utána azonnal visszakapcsol, és a belépés képernyő jelenik meg. Az érdekes az, hogy egy időben még működött rendesen, és elképzelésem sincs, mitől nem megy most.
2018. júl. 9. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs valami elállítva a bios ban??

pl hogy ha van áram egyből kapcsoljon be??

a témába kezdő vagyok, de erre tudnék esetleg gondolni a leírtak alapján

2018. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az egér mozgatásra is ébred akkor nézd meg, hogy milyen felületen van, nem e az zavar be. Esetleg csatold is le a billentyűzetet meg az egeret, hátha.

Biosban a sleep mode-t állítsd S1-ről S3-ra

2018. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves #2-es

Ahol az S1,S3 ill. auto beállítási lehetőség van, az nem sleep, hanem suspend mód. Nekem az auto-n volt, átállítottam S3-ra, de semmi nem változott. Azért köszönöm.

2018. júl. 9. 15:07
 4/4 CspCsj ***** válasza:
Kikapcsoláskor ránéznék a képernyő sarkában az órára, és az újraindulás után az Eseménynaplóban ekörül az időpont körül keresgélnék hibabejegyzést.
2018. júl. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!