Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet ezek ellen tenni?...

Mit lehet ezek ellen tenni? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés

[link]


állandóan frissíteni akarja ezeket kikapcsoláskor és látszik is, hogy nem tudja.


meg ha leszeretném törölni a Silverlight-ot akkor is hibát ír ki. Próbáltam már 1-2 dolgot, de ha meg kézzel töltöm le, akkor meg az Update ír ki hibát: 0x4000800 valami ilyesmi hibát nem tudom már pontosan mi a kódja.


Van valami megoldás mert már idegesít.


2016. aug. 22. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
próbáld ki azt, hogy feltelepíted a legfrisseb operációs rendszert, nem egy lassan támogatottság-vesztettel kínlódsz. Nálam bevált.
2016. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valamit nem értek. Az utolsó frissítés keresésed 2013-ban volt? Ezt hogy csináltad? Le van tíltva? A .NET 3.5x már nagyon régi.



Az 1-es válaszolónak: az a támogatottság még eltart 2020-ig. :)

2016. aug. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#1

A gépemen, két különböző SSD-n van Win 7 és Win 10. Szerinted melyik a gyorsabb és melyiken futnak jobban a játékok és a programok? Jelzem nem egy alsó kategóriás gép. Szerinted melyiken szállt el 2 merevlemezről adat?

2016. aug. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3-as, nekem se egy alsókategóriás gépem van, és fut minden 60+ FPS-el, és naprakész is vagyok. Hogy mit vesztettél el, azt lexarom, csak gratulálni tudok hozzá...
2016. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én meg a bunkó stílusodhoz gratulálok.

Ha én lennék az egyetlen akivel megtörtént, azt mondanám hogy hülyeséget csináltam. Az hogy neked bejön az egy dolog. A kérdés nem ez volt. Van akinek régebbi gépe van és nem TUD!!!! drivert letölteni hozzá. Akkor mi a fackot csináljon okostojás?

2016. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most az van, hogy


Frissítések legutóbbi keresése: Soha

(pedig nem ez van beállítva...)

Ja és a Windows nem tudta megkeresni az új frissítéseket

Kód: 80072F8F

2016. aug. 23. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Értesz angolul?

[link]

Reseteld a frissítéseket.

De szerintem egyszerűbb egy tiszta telepítés.

2016. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg nézd meg az időzóna beállításodat. Sokszor nem jó és akkor is ez a hibakód.
2016. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Időzónát többször is átállítottam meg vissza. Az sem segített.
2016. aug. 23. 12:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Reseteltem frissítéseket (néhány regsvr32.exe nem sikerül. Letöltöttem és sikeresen települ a Windows Update Agent, újraindítottam a gépet de még mindig ugyan azt a hibát írja ki.
2016. aug. 23. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!