Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Diablo 3 sztoriját fogom érteni?

FataL_HUN kérdése:

Diablo 3 sztoriját fogom érteni?

Figyelt kérdés
Ki kell játszanom a Diablo ELSŐ és MÁSODIK részét, ahoz hogy értsem a HARMADIKAT? Válaszokat előre is köszi.

2018. júl. 9. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 5000 órám van a sorozatban, de fogalmam sincs, mi volt a történetük. Ez nem egy szerepjáték, itt a duma csak összekötő szerepet játszik két pálya között. Létezik vajon olyan ember, aki a sztoriért játszott a Diablo-val?
2018. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2018. júl. 10. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a storyja miatt vettem meg, azon kívül egy irdatlan unalmas és rövid játék a diablo 3. (hangsúlyzom a 3) Azt hittem majd jobban megfogom tudni a storyját, de nem így lett, így egy csomót olvastam a neten. Iszonyatos csalódás volt számomra az a játék, ha az ARPG világában szeretnél játszani akkor semmiféleképpen ne Diablo 3-mal játssz, inkább a Path of Exile-al...
2018. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igazabol nincs is sok ertelme neki, persze van azert, tok jo igy eloszor vegigtolni a story modjat a jateknak, nagyjabol ki is rajzolodik benned, hogy mi hol merre van utana mar mikor elered a 70-et szinte nem jatszik szerepet. ha seasonban jatszol akkor megcsinalod a chaptereket, lesznek set itemeid, egy alap geared, megepited az aktualis kaszt buildjet avagy buildjeit ami kell a minel magasabb gr-ekre. onnantol kezdve, riftezel kulcsokert, bountyzol ha porgetni akarsz legendarykat es nyomod a rat speedeket groupban, hogy legyen paragonod. gearelsz altokat esetleg, hogy tobb kaszttal is tudj menni rat runokra illetve kesobb a meta 4 fosekre. egy season alatt olyan 1000-1500 paragont utok be ezt ugy, hogy estenkent jatszok 1-3 orat es igy szepen minden seasonben, persze nem kotelezo seasonben jatszani de szinte mindenki ott jatszik es valtozatossagot hoz, hogy nem nonseasonben jatszol evek ota. bar eleg lapos ugy teljes egeszeben a jatek mostmar. en kb egy masfel 2eve vettem meg, aznap kitoltam a story modot es onnantol kezdve egyaltalan nem volt hatassal a diablo-s 'palyafutasomra' vagy, hogy is fogalmazzak
2018. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!