Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Telefonom (Galaxy S8)...

Mima470 kérdése:

A Telefonom (Galaxy S8) 120/240fps-es videó módjának élőben való közvetítése a gépemre?

Figyelt kérdés

Szoval azt szeretnem csinalni, hogy a telefonomnak a 120fps-es videojat eloben atvinni a gepemre, mert krealtam magamnak egy "Track Ir" sapkat, es az "OpenTrack" szoftver jobban mukodik nagyobb kepkocka sebessegekkel. Eddig a "DroidCam" nevu programot hasznaltam a video atvitelre a telefonomrol, de annak USB-n keresztul is eleg nagy a kesese, + csak valami 640x480 30p felbontasban tudja kuldeni a videot, es ugye en szeretnem kihasznalni a telefon 120(akar 240)fps-es modjat. Szoval a kerdes az lenne, hogy egyaltalan meg lehet-e oldani ezt, es ha igen akkor hogyan?



(Az ekezetek hianya miatt elnezest, de angol kiosztasu billentyuzetem van :/)



2018. júl. 10. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!