Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 akadozás újratelepí...

Bencixi kérdése:

Windows 10 akadozás újratelepítés után.2 másodpercenként beakad. Milehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, avval a problémával találkoztam, hogy ujratelepítettem a Windows 10-et és ezután a rendszer 2 másodpercenként megakad, és utána megy tovább. Azóta mégegyszer ujratelepitettem de ugyanez a probléma! Vajon mi lehet a probléma? Én a merevlemezemre tippelek mert az már lassan 6 éves. Minden más cserélve lett. ötletek?

2018. júl. 11. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

HDSentinelt töltsd le, nézd meg hány %-ot ír, de főleg a SMART fület, ott jobb egérgomb, deicmális adatmezőt benyomod és csinálja arról a részről egy képet.

Lehet driverhiba is.

2018. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hálózati hiba is lehet, sőt inkább az.

Tilts le minden kémfunkciót, beleértve a helymeghatározást, kamerát, frissítőt stb a Windowsban. Gépház vagy vezérlőpultban találod, mindegy mert ugyanaz.

2018. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sandule válasza:
A winyo nem kattog? Nem kapcsol ki? Nekem is volt ilyen problèmàm no name tàppal, kattog tőlle a vinyôm sőt ki is kapcsolt.
2018. júl. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!