Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha most sikerült az informatik...

Ha most sikerült az informatikus szakmám, akkor egyben megkaphatom az ECDL bizonyítványt is?

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült informatikusnak lennem és úgy hallottam, hogy akkor kaphatok ECDL bizonyítványt is. (Az ECDL honlapján a vizsgamentesség részben, benne van a szakmám is, de ezt nem igazán tudom, hogy mit jelent?!) Már 6 modulom meg van, de ha így megkaphatnám az egészet, annak örülnék, mert nem kellene már fizetnem olyan sokat és utazgatnom vizsgáról-vizsgára...! Most akkor ez hogy van?
2010. jún. 18. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, de passz, ECDL szerintem külön vizsga.

Mit jelent amúgy az, hogy informatikus vagy? A sejtinformatika elméletététől a kernel szintű programozásig mindent tudsz? Vagy gyakorlatilag mindenből hallottál egy kicsit a sejtinformatika elmélete és a kernelszintű programozás között?

2010. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hjjajj, ne fárassz már...!
2010. jún. 18. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Öhm. Én se értem pontosan a kérdést, annyit tudok mondani, hogyha 5-ösre érettségizel informatika tárgyból akkor automatikusan megkaphatod az ECDL bizonyítványt is.
2010. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyes szakmák mentesítenek az ECDL vizsgák alól és csak a regisztrációs díjat kell befizetnem és megkaphatom az ECDL vizsgakártyát is! Arra lennék kíváncsi, hogy ez tényleg így van-e?
2010. jún. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!