Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fejhallgatót szeretnék venni,...

Fejhallgatót szeretnék venni, jó lenne ez így?

Figyelt kérdés
Szóval tervezek venni egy fejhallgatót, valószínűleg egy Cloud 2-t és van egy külső hangkártyám, mivel laptopom van és ezért kéne egy jack splitter, ami kettéveszi a mikrofont és a hangszórókat. Szerintetek egy random ebay-es splitter így rontana a hangminőségen? Ha tudtok rá választ adni, esetleg ajánlani egy másik fülest hasonló árkategóriában azt előre is megköszönném!

2018. júl. 16. 20:24
 1/2 A kérdező kommentje:
*egy másik fejest
2018. júl. 16. 20:26
 2/2 anonim válasza:
Én soha többet nem vennék gamer fejhallgatót. Volt már sok darabom, megvettem anno 82 ezerért a Razer Tiamat 7.1 V2-t, egy nagyon brutális hangkártyát ami tud 7 csatornát kezelni. Az volt az utolsó gamer fejes vásárlásom. Soha többet nem vennék, el akarom adni őket, de olyan drágán vettem, hogy már nincs szívem eladni. Megelégeltem a sok gamer fejes vásárlást és vettem mondhatni "audiofil" fejhallgatót, és imádom, ez is kihozza úgy a térhatást szerintem. High mode-ba raktam és kb 3x-szor olyan hangos, a többi gamer fejesem ilyenkor már recsegett. Ennyi pénzből én egy Audio-Technica ATH M40X-et vennék vagy, ha van még plusz pénzed 40 ezer körül kapsz egy ATH M50x-et.
2018. aug. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!