Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a PC játék telepít...

Miért lassú a PC játék telepítés közben/után?

Figyelt kérdés
Vettem egy vinyót, és beraktam a régi mellé, most arra telepítgetem a játékokat, viszont telepítés közben atom, de atomdurván belassul, gyakorlatilag semmit nem lehet csinálni, és utána is ez a helyzet. Csak abban az esetben jelentkezik, ha egy exe fájlt futtatok, és azzal telepítem (torrentelt játékok, amikor pl. Steamről telepítettem, semmi probléma nem volt) Mielőtt nem volt meg a winchester, nemigazán voltak ilyen problémák (persze kicsit lassabban működött ekkor is ilyen helyzetben, de csak a telepítés közben). Beszerelés után a Windows (7) nem lett úrjatelepítve. (tehát a másikról fut) Valami megoldás? Esetleg windows újrarakás megoldja?

2018. júl. 16. 21:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Valamint bekapcsoláskor is nagyon lassú, és sokáig tart, bár ez már egész jó lett miután letiltottam minden magától induló programot.
2018. júl. 16. 21:33
 2/9 anonim ***** válasza:
a rendszernek vegyél egy ssd-t, minden más mehet hdd-re. de ha a hdd lassú akkor ez van..
2018. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De eddig is a másikon volt a Windows és semmi baja nem volt..
2018. júl. 16. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
és ha ezt lehúzód? új cucc? mik a gépek adatai?
2018. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gábor_79 ***** válasza:
Ellenőrizted a merevlemez állapotát? Nem lehetelen, hogy hibásan szállítják és akkor megfogja a rendszert. Sérülhetett szállítás közben vagy gyárilag rossz volt.
2018. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Új cucc, egy WDC Blue WD10EZEX, Hars Disk Sentiel szerint 100%-os az állapota, hőmérséklete 46-47 celsius (ez mondjuk egy kicsit sok, de a program szerint még rendben van), van egy ASUS P8B75-M LX lapom, i5-2500, gtx 1050 Ti, 8GB DDR3. Most láttam egy véleményt árukeresőn, hogy valakinek szintén ilyen problemája van :/. Formázáskor benyomtam valami tömöríési valamit (emiatt kéken jelennek meg a mappák nevei), ez probléma lehet? (fogalmam sincs, miért nyomtam be, ha nem tudom mit csináll
2018. júl. 17. 09:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, telefonról vagyok és megpróbálok gyorsan írni.
2018. júl. 17. 09:39
 8/9 Gábor_79 ***** válasza:
Szerintem a tömörítés elől ki tudod venni a pipát. Meghajtóra jobb gomb > Tulajdonságok és a tömörítés elől a pipa ki! Remélhetőleg javul, mert így plusz művelettel jár.
2018. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd írok ha telepítettem valamit :)
2018. júl. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!