Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone 5S készülékem szeretném...

IPhone 5S készülékem szeretném lecserélni 3 évem után. (Az akksija ment tönkre, a mikrofonja sem működik már jól, töltőcsatlakozó is nehezen működik) Ötletek? Mire cseréljem?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem ezt a mobilt. Kis méretű, gyors, jó kamera, jó kijelző, és imádom az operációs rendszerét.


Viszont ahogy nézegettem az új mobilokat, az iPhone 8 illetve nagyon nem szimpatikus. Egyrészt mert túl nagy, a "kamu" home gomb, a jack dugó eltüntetése, és az a tényleg borsos ár, amivel ellátták a készülékeket szintén eltántorított.


Az androidos termékeken is gondolkoztam, hiszen "NEM TUD KEVESEBBET", viszont akinek volt valaha androidja, senki sem mondta, hogy azt válasszam az Apple helyett. Ráadásul ahogy feloldok egy egyébként csodás Galaxy S8-at például, azonnal elmegy a kedvem amikor meglátom az egészet belülről.


Egy iPhone SE-n gondolkodtam, a legnagyobb tárhellyel, mert annak az ára már nagyon jó, szintén kicsi, és még épphogy nincsenek benne azok az újítások amikkel tulajdonképpen teljesen megkeresítik az Apple felhasználók életét.


Érdemes még iPhone SE mellett dönteni?


20F


2018. júl. 18. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem használok semmi játékot, meg mindenféle hókuszpókusz applikációt. Egy olyat szeretnék amit nem kell két kézzel és két lábbal használnom. Sok fotót készítek, és a messenger, facebook, instagram működjön rajta normálisan, meg lehetőleg ne 2 órát bírjon az akksija.
2018. júl. 18. 11:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze érdemes. 3 évet simán el fogod tudni azt is nyúzni. Esetleg 6S vagy 6S Plus, azokban is ugyanaz a proci van (mondjuk akkor már 7/7Plus, mert ott már van force touch).
2018. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, szerintem jó döntés lenne az SE, ha szeretted az 5S-t
2018. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én egy iPhone 7 tulaj vagyok , szerintem nem zavaró h nincs gomb hanem a taptic engine rezegteti meg a telót. Jack dugó hiánya megint nem zavart mert vettem 4 ezerért átalakítót.

amúgy énis 5s ről váltottam , nem bántam meg. Most a 8 van a hierarhia tetején szóval nyilván drága , de ez van

5s se volt olcsó mikor megjelent

2018. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6s. Ha neked az nagy, akkor SE. :)
2018. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!