Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus Transformer Pad TF300T...

Evikiiipx kérdése:

Asus Transformer Pad TF300T készülékem van aminek az androidja Jelly Bean 4.2.1, és szeretném frissiteni az androidját de nem tudom hogyan kell, esetleg van rá valami app vagy hasonló?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem tf700-am van, ugyanígy frissítettem, csak a tf700-as cuccokkal. Nyitott bootloader kell és a legújabb, különben szoftbrickes lesz a cucc. Itt írtam erről magyarul:

[link]

Igaz, hogy ez nem tf300, de a lényege ugyanaz. A megfelelő szoftvereket kell csak letöltened az xda-ról

2017. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
[link] ha erről az oldaról letöltöm azt amit kell akkor a gépemnek nem lesz semmi baja,még nem csináltam ilyet ezért kérdezem és nem is akarom el rontatni
2017. szept. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!