Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Lenovo...

Mi a véleményetek a Lenovo IdaPad L320S-ről?

Figyelt kérdés

Pontosabban ezekkel a paraméterekkel: [link]


Nekem leginkább tanulásra (Office programok), netezésre, filmezésre, PS-re, LOL-ra és Sims 4-re lenne rá szükségem. Ezekre megfelelő? Olvastam, hogy a videókártyája nem a legjobb. Ezekben a játékokban is gondot okozhat? Azoknak a véleményét kérném akik jártasak a témában.



2018. júl. 18. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hardveresen neked elég volna, de én inkább elkerülném messzire az IdeaPad-okat. Minőségben nem valami nagy számok, és ha szerelni kell, akkor vagy szerviz, vagy egy levél Xanax SR neked.


Én inkább benéznék ide:

[link]


Első, Te pedig ugye nem gondoltad komolyan azt a T430s-t? Az rendben van, hogy nem rossz gép, de az a HD4400 benne kb. semmi.

2018. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Használt gép egyátalán nem jöhet szóba nálam, 3-4 esetleg 5 évre tervezek gépet vásárolni, illetve fontos számomra a garancia is. A jelenlegi egy közel 5 éves Toshiba. Azért gondoltam az ideapad-ra mert ugyanezekkel a paraméterekkel más márkák jóval drágább notebookokat kínálnak. Már az internet legeldugottam bugyrait is felkerestem de ezt találtam ár-érték arányban a legjobbnak. Ha esetleg tudnátok ilyen paraméterekkel árban max 175.000 Ft-ért notebookot legyetek szívesek megosztani velem. A Ram-ot későbbiekben szeretném bővíteni, egyelőre amíg nem muszáj nem szeretnék 8GB- ra beruházni mivel, lehet nem is lesz szükségem rá.
2018. júl. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!