Skype frissítés?

Figyelt kérdés

" A Windows asztali Skype 7-es verziója már nem sokáig működik. Szerezze be a Skype 8-as verzióját, amely ismerős külsőt é...."


Ennyi látszik a szövegből. Ha további infót kérek, akkor a böngészőbe tölt egy nagyregényt---angolul. Tehát nem tudom meg, mi a zsarolás lényege., meddig tudom a régeit használni.

-----------------

Problémám: anyám gépén (egy másik háztartás) megtörtént ez a frissítés : kitörölt minden beszélgetést, mind a 14 partnert, címet. minden fontos és pótolhatatlan adatot.

Az már csak hab a tortán, hogy ráadásul egy olyan pocsék külsőt is kreáltak hozzá, ami eszméletlenül ronda is, és nem is lehet találni rajta semmit.


Nálam egyenlőre a hagyományos, 7-es verzió van a gépen, így viszont anyámat nem engedi felvenni a partnerlistára.

Nincs vmi csel, amitől mégis létrejöhetne a kapcsolat?

Csak frissítés után engedi, hogy lássa: meghívtam őt a partnerlistámra, visszajelzését várom?

Köszi mindenkinek, üdv!



#Skype-frissítés
2018. júl. 18. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Problémám: anyám gépén (egy másik háztartás) megtörtént ez a frissítés : kitörölt minden beszélgetést, mind a 14 partnert, címet. minden fontos és pótolhatatlan adatot."


"Nálam egyenlőre a hagyományos, 7-es verzió van a gépen, így viszont anyámat nem engedi felvenni a partnerlistára."


Azt tudom elképzelni, hogy aki a 7-es főverziót használja az nem léphet interakcióba a 8-as főverziójú felhasználóval, illetve fordítva.

2018. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tehát -tetszik, vagy sem- mindenképpen frissítenem kell? :(

Szívem szerint megvárnám, míg a hagyományos kinézetű Skype-ot használhatom. És amíg minden eddigi adat, lista, párbeszédek...stb ( kb. 3év termése ) el nem vész véglegesen.

Nem tudom, annak, aki megreformálta a régi verziót, miért jó, hogy töröl, "lenulláz", elcsór minden régi adatot, párbeszédet és minden mást. Aljas piszokság. :(


Akinél még van infó, kérem, küldje!

Üdv mindenkinek.

2018. júl. 18. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megszűnik a régi verziók támogatása és kötelező lesz az újra váltani (a régi rendszer utána már nem fog működni).


[link]

2018. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sokadszor tapasztalom, hogy ha neten valami "működik", vagy "bevált", akkor vagy megszűntetik, vagy tönkreteszik, vagy szinte használhatatlanná reformálják. Kész büntetés :(


Köszönöm a küldötteket, üdv mindenkinek.

2018. júl. 18. 19:40
 5/9 Derwer ***** válasza:
100%
Én ma frissítettem, de mindenem megmaradt... Szerintem egyedi hiba történt...
2018. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást: akkor frissítek.

------------------------------

Kapcsolódó kérdés :

Amikor az egész Windows totális törlése miatt (lövésem se, hogy csináltam, de én még olyat is tudok!) az újratelepítés előtt kétségbe voltam esve, hogy 0-ról kell indulni.


Aztán kiderült, hogy pl. a GMAIL megmaradt, merthogy a nagy tesó valami "amerikai szerveren" (< vagy mifene az!) tárol mindent, tehát, ha a fiókomhoz hozzájutok, akkor az adatok, levelek is megvannak, amik a kékhalál előtt megvoltak

Nem törlődtek úgy , mint pl. a közel 4500 képből álló gyűjteményem. Egy másodperc alatt : huss!

Azt hiszem , a kockák, a hozzáértők ezt nevezik "adatvesztésnek". Én csak aljas kib.....na annak!

-----------------------------------

Tehát: Van valami olyan titkos adattára, "szervere" a Skype-nak is, ahonnan a frissítés alkalmából elcsórt adatok , linkek, párbeszédek...és minden ilyesmi visszanyerhető? Ha van, kérem írjátok meg a hozzáférhetőséget!


Tízszer meggondolom, mielőtt egyet kattintanék. Aztán vagy (jó eséllyel) úgy elbaltázok mindent, hogy az egészet tönkreteszem, vagy (ritkán és véletlenül) sikerül valami.

Mély levegő...frissítésre katt...frissítés telepítése...és vagy megmaradnak az adatok, vagy sem. Orosz rulett, á'la Windows! Piszokság!

Belegebednének, ha valami úgy hagynának, ahogy az addig

évek óta tökéletesen működik!


Mindenkinek köszönöm a segítséget: üdv !

2018. júl. 19. 08:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Előző komment óta történések: Frissítettem itt, aztán átmentem anyámhoz, megpróbáltam onnan "meghívni" az itteni netet, sem innen-oda, sem onnan ide nem akar kapcsolatot. Ő bárkit meg tud hívni, én szintén, de mi egymást nem. Egyik címen sem jelzi ki, hogy küldtünk "meghívót", így visszajelezhetetlen a kérés a partnerlistára vétel , vice-versa.

Anyámnál letöröltem a Skype-ot, újratelepítettem...és azonnal megjelenítette uazt, ami a frissítés és újratelepítés előtti állapot volt, tehát a frissítés, letörlés, újratelepítés előtti állapotot a Skype letörlése után is "tárolta" valahol a gép.

Eddig ennyi : van tippetek, merre, hogyan tovább?

2018. júl. 20. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne frissítsd, amíg nem kényszerít rá! Amióta a Micro$oft megvette a Skype-ot, minden verzióval egyre használhatatlanabb. Erre mondjuk számítani lehetett.
2018. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Anyámnál addig nem engedte a további működést, míg a Skype, önmaga nem frissített. Egyszerűen leállt, nem adta meg a lehetőséget, amit ide linkelt a #3, tehát, hogy szeptemberig büntetlenül használhatta volna a régi verziót is.

-------------------------------

Ő naponta akár 2-3 órát is használja a Skype-ot, neki fontos. Számomra eddig szinte használaton kívül maradt. De most, hogy még jobban megromlott az egészsége, minden lehetőséget, kapcsolatot igyekszünk "aktivizálni".

-------------------------------

Én a magam jószántából már tegnap frissítettem, éppen annak érdekében, hogy megtudjam, úgy már engedi-e a kapcsolatfelvételt, de semmi.

(Nálam egyébként megmaradtak az adatok, chat-ek, partnerlisták...stb.)

-------------------------------

Készítsek teljesen új fiókot anyámnak, (az eddigi ismerősök listája úgyis eltűnt az éterben, elcsórta a frissítés során a Skype) Akkor talán engedi a kapcsolatot? Vagy egészen más lehet az ok, új fiók sem segíthet?


A DIGInél vagyunk: tökéletes a szolgáltatás, csak a Skype szívat minket.

Anyám gépéről megírtam a nyomoromat a "probléma jelentése" helyre:

Naná, hogy tojnak válaszolni!

-------------------------------

Még az 50éves iskolai találkozón viszontlátott ismerőseivel való "levelezése", azok elérhetőségei is csak a Skype-on volt meg: mindent eltüntetett a cég.

Örökre? Adatokat, partnerlistát nem lehet valahonnan visszanyerni?

2018. júl. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!