Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítése után...

Windows 7 telepítése után miért nincs net?

Figyelt kérdés

2x Feltelepítettem akkor se volt net, win10-t felraktam 2x egyből volt net. Régen a win7-n is egyből volt net, de ez volt a gond a Windows XP-nél is. Windows XP-t 3 gépen is tapasztaltam hogy nincs net, de régen arra is felment a net.


Lehet a Microsoft csinálja ne használjak régi rendszert?


Pedig a win10-t őrökre elakarom felejteni.



2018. júl. 19. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogsz egy másik gépet. Azon letöltesz az alaplapodon lévő LAN vezérlőnek egy drivert. Felrakod egy pendrivera. Bedugod a problémás gépbe. Feltelepíted a driver és újraindítod.
2018. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Yap, nincs hozzá driver.
2018. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De régen felment rá egyből win7-n, de most már nem.


Alaplapom: MSI H61M-P31 (G3)

2018. júl. 19. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem megy fel akkor neked kell feltenni. Nem érthető?

[link]

2018. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De értem.

Csak régen magától felrakta automatikusan.

2018. júl. 19. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt most miért ismételgeted? Most meg már nem teszi fel, ezért neked kell.
2018. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gábor_79 ***** válasza:
Régen se nagyon tette fel, legfeljebb ha benne volt az alaplap telepítő CD lemeze.
2018. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó is ha elhagyod a Windows10-et de amúgy annyi a megoldás van cd-d vagy letöltöd a drivert aszt kész igazából én is sokat szopok a Windows10el de mart nem hasznalom 8.1,7 jobb ez megoldàlás!szívesen Feri
2018. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én mezei felhasználó vagyok, de nekem a Win 10 arra, amire kell, tökéletesen megfelelő.
2018. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régen felrakta, régen jobb volt. Ez van. Nem sokból tart felrakni. Bezzeg a régi szép időkben, amikor még meg kellett adni telepítéshez a cilinderszámot...az volt aztán a szép kor

Ne egy driver telepítés legyen a fő gond. Gond inkább akkor van, ha a hozzá való, gyártó által kiadott illesztőprogrammal sem sikerül megszólítani a hardverelemet

2018. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!