Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy laptok elbírja az eredeti...

Egy laptok elbírja az eredeti minecraft-ot?

Figyelt kérdés

#el e bírja
2018. júl. 19. 18:01
 1/4 tabaki ***** válasza:

Attól függ, milyen vastag lapnak a tokjáról van szó...

(Vagy attól, hogy mit tud a gép. Nekem például még ma is van olyan laptopom, amelyik garantáltan nem bírná.)

2018. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erről a laptop-ról lenne szó:Lenovo Ideapad 320 80XR00AUHV
2018. júl. 19. 22:40
 3/4 tabaki ***** válasza:

Elnézést, de nem tudok alappal válaszolni, mert hatökör vagyok a hardverhez. Csak azért ártottam bele magam a kérdésedbe, hogy jelezzem: Ennyi infóból megválaszolhatatlan, mert egy-egy laptop teljesítménye között ég és föld lehet a különbség.

Ahogy most rákerestem a típusra, azt gondolom, hogy ugyan messze nem egy csúcsgép, de simán vinnie kéne, mert a klasszikus Minecraft sem valami nagy cucc. Viszont, mint említettem, ez teljesen laikus vélemény a részemről, bárkinek a szavára többet adj, mint az enyémre.

2018. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2018. júl. 20. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!