Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok zenére?

Figyelt kérdés

Nagyon maximum 40ezer lenne rá a keretem, lehetőleg fülkörüli fülpárnája legyen és ne legyen nyitott, lehetőleg minél jobban szűrje ki a külső zajokat és nem bánnám ha lenne benne egy kis ütős basszus, bár azért ne legyen eltúlozva, legyen jól kiegyensúlyozott, tiszta, picit a basszus felé priorizálva. Jelenleg mivel laptopom van egy külső hangkártyával rendelkezem, ami egy Creative Soundblaster Play 3. Még annyi, hogy ennyiért még nem vettem és még csak nem is hallgattam fejhalgatót, szóval nem igazán van összehasonlítási alapom, eddig 9-10ezer körüliek voltak maximum. Jól hallható lesz a különbség, vagy esetleg ahhoz tovább kéne menni árban (amit nem tervezek)?

A hasznos válaszokat előre is szépen köszönöm!



2018. júl. 21. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
AKG.
2018. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, viszont ha lehet pontosítsatok. Előre is köszi!
2018. júl. 22. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én a Sennheisereket tudnám ajánlani. Hd 4.20 vagy Hd 4.30, ha bluetooth-szal is akarnád használni, akkor Hd 4.40 (kábelesen is működik), illetve ott van a Hd 559 is. Az Audio-technica cuccokat is nagyon dícsérik, meg a Superlux fejhallgatókat, amik a tesztoldalak szerint világbajnok ár/érték aránnyal bírnak.
2018. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ilyen kerettel sennheisert vennek nagyon jo minoseguek,de csak kabeleset a bluetooth rontja a hangzast.
2018. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz túl sokat költeni, akkor most AKG-ból ezt érdemes: [link]
2018. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze az AKG stúdió füleseket csinál, nem játékra való elsősorban, viszont a hangzás össze sem hasonlítható a gyengébb minőségű Sennheiser és hasonszőrű "gamer" társaival.
2018. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!